20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Скарбника Ватикану засуджено до шести років ув'язнення за зґвалтування хлопчиків з церковного хору

Найбільш високопосадовий католик Австралії кардинал Джордж Пелл 22 роки тому зґвалтував двох неповнолітніх хлопчиків прямо в соборі Святого Патрика в Мельбурні

Колишній скарбник Ватикану кардинал Джордж Пелл засуджений австралійським судом до шести років тюремного ув'язнення за сексуальне насильство над двома 13-річними хлопчиками з церковного хору прямо в соборі Святого Патрика в Мельбурні, передає  112.

Суд встановив, що 22 роки тому Пелл - №3 в ієрархії Католицької церкви - здійснював дії сексуального характеру відносно двох неповнолітніх хлопчиків-австралійців, тобто фактично зґвалтував їх. Відбувалося все прямо у різниці священика собору Святого Патріка в Мельбурні, де служив архієпископом. У 2014 році одна з жертв збоченця померла.

Суд вирішив, що 77-річний педофіл проведе у в'язниці щонайменше три роки і вісім місяців, перш ніж отримає право на умовно-дострокове звільнення. Залишок життя Пелл буде зареєстрований як сексуальний злочинець.

Скарбник Ватикану, кардинал Джордж Пелл є найбільш високопосадовим сановником Католицької церкви, який постав перед судом за педофілію - сексуальне насильство над дітьми. 

Нагадаємо, що наприкінці грудня Папа Римський Франциск закликав священиків-педофілів зізнатися у своїх злочинах. І закликав їх готуватися до божественного суду.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина