19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

Наймоднішим одягом весни-літа будуть "велосипедки" і комбінезони

Наймоднішим одягом нинішнього сезону весни-літа будуть "велосипедки" і комбінезони, схожі на робочі. Про це повідомила відома українська дизайнерка Олена Голець в коментарі кореспонденту УНН.

"Велосипедки перетворились з мікро-тренду в повноцінний тренд. Вони вже не елемент спортивного одягу - тепер це повноцінний предмет гардеробу для життя. Поєднуйте їх з піджаком чи довгою блузою з паском", - порадила дизайнер.

Ще один must have цього сезону, на думку Голець, – це об’ємні комбінезони, схожі на робочі. Вони мають бути вільного крою і з кількома кишенями.

Нагадаємо, будинок моди Chanel прийняв рішення відмовитися від використання шкіри екзотичних тварин при виготовленні своїх колекцій.

Минулого року на Лондонському тижні моди вперше не було хутра. Захід, що відбувся з 14 по 18 вересня, став першим великим тижнем моди, що позбавиться хутра.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина