19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

У Чернівцях п’ятеро людей госпіталізували з підозрою на сальмонельоз

У Чернівцях п’ятеро людей госпіталізували з підозрою на сальмонельоз. Про це журналісту УНН повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк.

"У нас зараз в лікарні п’ятеро людей, чотири дорослих та одна дитина, з діагнозом харчова токсикоінфекція, можливо – сальмонельоз", - зазначив Александрюк.

Він додав, що їх було госпіталізовано після споживання їжі у закладі на вулиці Степана Бандери, 3, який називається "Львівські круасани".

За словами Александрюка, наймолодшій з постраждалих – 15 років.

"Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з Чернівецьким обласним лабораторним центром проведено протиепідемічне розслідування та позапланову перевірку закладу", - повідомив Александрюк.

За результатами перевірки, станом сьогодні заклад призупинив свою діяльність мінімум на 10 днів на основі рішення головного державного інспектора Чернівецької області. Наразі проводяться профілактичні заходи.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина