20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Всім затриманим у справі «спецтехноекспорту» обрали запобіжні заходи.

Більшість із них хочуть тримати під вартою, але з правом застави.

Суд обрав запобіжний захід керівникам "Спецтехноекспорту", дочірнього підприємства компанії Укроборонпром, йдеться у ТСН.12:00.

Їх затримали кілька днів тому і підозрюють у розкраданні 55 мільйонів гривень. 2 місяці за ґратами проведе очільник "Спецтехноекспорту" Владислав Бельбас, якщо не внесе заставу в 7 мільйонів гривень.

Колишньому керівнику компанії  Павлу Барбулу також обрали тримання під вартою з альтернативою застави майже у 2 мільйони.

Ще один фігурант справи  Денис Панасенко може внести 5 мільйонів, або ж чекатиме на суд у СІЗО.

Цілодобовий домашній арешт обрали Володимиру Муцинову.

Солом'янський суд виносив рішення напередодні до пізньої ночі, а тодішньому начальнику сектору запобіжний захід суд визначив вже сьогодні - тримання під вартою або застава 1,5 млн гривень.

Як відомо, 4 березня від самого ранку до приміщення "Спецтехноекспорту" завітали детективи НАБУ та прокурори САП. Були затримані чинний керівник Владислав Бельбас, колишній - Павло Барбул та ще троє екс-посадовців. Їм закидають розтрату коштів держпідприємства – 2,2 млн доларів. Ідеться про контракти з Індією щодо постачання продукції оборонного комплексу. Вони, за версією слідства, підписали контракт, але насправді продукцію не постачали.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина