21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Міносвіти скасувало отримання атестатів, тепер школярам видаватимуть свідоцтва про освіту.

Також вони будуть доступнішими і для осіб із порушенням зору.

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою скасовується видавання українським школярам після 4, 9 та 11 (12) класу атестатів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти України, пише  ТСН.

Відтепер після 4 класу школярі отримуватимуть свідоцтво про здобуття початкової освіти, після 9 - свідоцтво про здобуття базової середньої освіти, а після 11 (12) - свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

Окрім цього, ці свідоцтва стануть доступнішими для осіб із порушенням зору, оскільки їх почнуть виготовляти з використанням шрифту Брайля.

"Ще з радянських часів ми маємо атестат про повну загальну середню освіту, такого ж зразка документ діє в РФ, але в усіх цивілізованих країнах світу ця практика не поширена. Також документи мають бути доступними. У нас щороку зростає кількість дітей з особливими освітніми потребами у школах. Отримуючи свій документ про освіту, вони мають право розуміти, що там написано. Відтепер така можливість з’явиться", - зазначила міністр освіти Лілія Гриневич.

Нагадаємо, 28 лютого уряд розподілив і направив в області 1,215 млрд гривень на навчання вчителів та закупівлю обладнання для першокласників, які навчатимуться у школі в межах реформи "Нова українська школа" у 2019-2020 навчальному році.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина