19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

Гороскоп на 7 березня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на сьогодні, 7 березня 2019 року, передбачає сприятливий день для усамітнення, бажано не відвідувати людних місць. Читайте гороскоп на 7 березня 2019 для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі, пише  24.

Варто знайти час на вирішення домашніх клопотів, наведення ладу у справах. Характерними для цього четверга можуть бути часті зміни настрою, то ж не беріть глибоко до душі чужі викиди у вашу сторону. 

Овен (21 березня – 20 квітня)

Фінансова сторона життя народжених під знаком Овна сьогодні може зазнати суттєвих змін – як у позитивну, так і в негативну сторону. Довірливість у питаннях грошей сьогодні буде зайвою – постарайтеся думати раціонально, щоб не стати жертвою чужих махінацій.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельцям варто сьогодні більше часу приділити пізнанню нового. Візьміться за навчання. Навіть, якщо ви вже не студент, дізнатися що-небудь нове вам не завадить. Добре вдаватимуться і справи з фінансами, наведенням ладу в домі та на роботі. При неприємних відчуттях у тілі варто звернутися до лікаря та переглянути свій раціон і режим дня.

 

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Внутрішні діалоги – це справді дуже важлива частина нашої сутності і зараз вона вам неабияк може пригодитися. У розмові з собою ви можете зрозуміти справжні свої помисли та бажання і віднайти таку бажану гармонію.

Рак (22 червня – 22 липня)

Сьогодні у спілкуванні у Раків можуть виникати непорозуміння, які здатні призвести до проблем. Щоб бути зрозумілим та почутим доведеться прикласти трохи більше зусиль, аніж зазвичай. Проте родинні розмови протікатимуть без зайвих проблем. Можете сміливо влаштовувати маленьку затишну сімейну прогулянку чи вечерю, чи просто подзвонити рідним і друзям – вони потребують вашої підтримки.

 

Лев (23 липня – 23 серпня)

Левам сьогодні може дістатися на горіхи за чужі промахи і помилки. Що не дивно, адже у цей період на вас може звалитися відповідальність не тільки за себе, але і за майбутнє колективу, до якого ви належите. Продовжуйте вірити в себе та свої ідеї, так вам буде простіше не порушити дані собі обіцянки і дійти до цілі. За вдалих обставин, у цей день вам може випасти можливість змінити своє життя на краще.

 

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Вміння Дів бути хорошим другом та репутація людини, якій можна довіряти, може знадобитися сьогодні відносно близькій вам людині. Не баріться з допомогою! Ви також отримаєте від цього вигоду, щонайменше ментальну.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Спробуйте зосередитись на своїх проблемах та невиконаних завданнях, які зібрались останнім часом. Без вагань занурюйтеся в роботу з головою – її добротне виконання принесе плоди уже зовсім скоро. За можливості приділіть трохи часу рідним. Така дрібничка, як спільна вечеря чи коротка прогулянка можуть укріпити ваші стосунки, особливо якщо ви не забудете сказати близькими кілька теплих слів.

 

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

У Скорпіонів сьогодні може прокинутися неабияке почуття гумору. Представникам знаку кортітиме піддражнювати колег та невпинно жартувати. Що ж, звання душі колективу вам гарантоване! Розмови з рідними та близькими сьогодні будуть вдаватися легко та невимушено. Приділіть рідним достатньо уваги та подаруйте трішки тепла.

 

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Бажано присвятити цей день відпочинку, працювати можна лише над власним духом чи тілом. Зараз вдалий час для прощання з поганими звичками, саморозвитку та самовдосконалення.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Висока вірогідність відміни запланованих зустрічей без особливих причин. Не виключено, що саме сьогодні ви отримаєте довгоочікувану звістку. Варто бути уважними з фінансами. Високі шанси потрапити під вплив власних ілюзій. Самообман навряд чи матиме добрі наслідки, а тому віддавайте перевагу, хай і не наймилішому серцю, але все ж найлогічнішому рішенні.

 

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Інтуїція сьогодні допоможе Водоліям у різних сферах життя. Сміливо покладайтеся на власні відчуття у прийнятті рішень. На тих, у кого немає пари, чекають сюрпризи. Імовірно, сьогодні з вами трапиться захоплива історія, яку внукам навряд чи розкажеш! Можете зайнятися складанням плану дій на наступні дні. Імовірно, що вам вдасться все вибудувати якнайкраще – так, щоб і результат був відмінний, і ви не перевтомилися.

 

Риби (21 лютого – 20 березня)

Загалом, ви чуйна людина, але сьогодні на представників знаку Риби можуть нападати приступи егоїзму. Усвідомлення своєї схильності до егоїзму, хай і мінливої, позитивно вплине на ваше розуміння себе. Про що знаєш – того не боїшся! Коли мова йде про щось дійсно суттєве, ви розумієте наскільки важливо бути надійним та хорошим другом. Щирі люди це помічають, тому не засмучуйтеся через егоїстичні настрої.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина