20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

На ринок України потрапили браковані презервативи

Партії не було допущено до продажу і їх вважали знищеними, проте браковані товари можна купити в інтернеті

В Україні на ринок потрапили браковані презервативи Durex RealFeel в упаковках по 3 і 12 штук. Про це повідомляє Держлікслужба на сторінці у Facebook, пише 112.

Повідомляється, що представник виробника презервативів Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd, Велика Британія з метою контролю своєї продукції придбав виріб свого бренду в інтернеті під номерами партій, які раніше було не допущено в обіг і їх вважали знищеними. Йдеться про "Презервативи латексні із силіконовою змазкою Durex RealFeel (натуральні відчуття), 3 шт. та 12 шт." партії №: 1000433147, 1000494067, 1000474803.

"Вказані партії не відповідають вимогам технічних регламентів щодо медичних виробів. Через зазначену проблему вони (партії) не отримали дозволу на продаж, однак таки з’явилися незаконним чином на ринку України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для захисту споживачів компанія - представник виробника звернулася до правоохоронних органів України. Зі свого боку, Держлікслужба вживає всіх необхідних заходів згідно з чинним законодавством.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина