22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Кабмін не продовжує контракт з Коболєвим

Уряд вирішив з 23 березня оголосити відкритий конкурс на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України".

Про це Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми сьогодні ухвалюємо рішення про те, щоб з 23 березня оголосити публічний відкритий конкурс відповідно до належного корпоративного управління, відповідно до постанови уряду №777, яка передбачає абсолютно відкритий публічний конкурс за участю наших міжнародних партнерів. Ми оголосимо конкурс на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України", - сказав Гройсман.

При цьому він надавав, що саме 22 березня 2019 року завершується термін дії контракту з головою правління і правлінням НАК "Нафтогаз України".

Прем'єр-міністр зазначив, що уряд має намір звернутися до наглядової ради НАК “Нафтогаз України” з проханням підготувати пропозиції щодо умов нового контракту з тим головою правління, який буде обраний відповідно до усіх належних процедур.

Як повідомлялося, до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від ПАТ "НАК "Нафтогаз України" до Державної аудиторської служби України щодо виплати премії голові правління Андрію Коболєву у розмірі понад 228 млн грн.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина