20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

В Україні від грипу померли четверо людей за тиждень

Епідемічний поріг перевищено в двох областях: Чернівецькій та Хмельницькій. На решті території країни захворюваність знижується.

Протягом минулого календарного тижня в Україні від грипу померли чотири людини, одна з них - дитина. Про це повідомляється на сайті Центру громадського здоров'я МОЗ України, пише  Кореспондент.

"За звітний тиждень зареєстровано чотири летальні випадки в результаті грипу, в тому числі одна дитина у віці до двох років, що підтверджено методом ПЛР", - йдеться в повідомленні.

З початку епідемічного сезону грипу забрав життя 45 українців, у тому числі семи дітей у віці до 17 років. Зазначається, що жоден померлий не був вакцинований проти грипу.

Разом з тим, медики констатують зниження захворюваності на грип та респіраторні захворювання.

"Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 178 567 осіб 65,9% з яких - діти до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем, рівень захворюваності серед дорослих і дітей у віці до 17 років зменшився на 5,3% і 1, 1% відповідно; в загальному інтенсивний показник захворюваності склав 463,9 на 100 000 населення, що на 10,6% менше від епідемічного порогу в Україні", - йдеться в повідомленні.

Епідемічні пороги перевищені лише в двох областях: Чернівецькій (на 8,7%) і Хмельницькій (на 0,8%).

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина