20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

В Україні скасували обов'язкове ведення книг скарг

Книги скарг планують замінити більш сучасними методами комунікації - колл-центри, засоби зворотного електронного зв'язку.

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 6 березня, скасував вимогу до бізнесу вести книги відгуків і пропозицій. Про це пише  Кореспондент.

Як зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, за ведення книг скарг і пропозицій українці платять зі своєї кишені.

"Ми скасовуємо обов'язковість її ведення, яка за мінімальними підрахунками коштує бізнесу близько 45 млн гривень на рік, а за великим рахунком їх платимо ми з вами як споживачі з власної кишені. Зрозуміло, що всі ці витрати лягають на кінцевих споживачів", - заявив чиновник.

Книгу скарг замінять більш сучасними методами комунікації, такими як колл-центри і засоби електронного зв'язку.

Також залишається можливість подачі письмових звернень, які мають таку ж чинність з точки зору закону, як і запис в книзі скарг.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина