20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Без рішення партнерів газ не подешевшає - Гройсман

Україна відразу втратить фінансову підтримку партнерів, якщо знизити тарифи на газ, говорить прем'єр, повідомляє  Кореспондент.

У разі одностороннього рішення про зниження цін на газ Україна втратить фінансову підтримку партнерів. Про це сказав на селекторній нараді у вівторок, 5 березня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Це можливо зробити тільки тоді, коли буде консолідована домовленість з усіма нашими міжнародними партнерами. В односторонньому порядку Україна це зробити не може", - підкреслив він.

"Якщо хтось говорить, що ми це зробимо в односторонньому порядку, знайте: на наступний день від нас відмовиться як від партнерів весь цивілізований світ - і країну заведуть у глибоку економічну кризу", - заявив прем'єр. Гройсман запевнив, що ціни на газ підвищили, бо "іншого варіанта в нас не було". 

Також під час наради прем'єр доручив місцевій владі встановити тарифи на тепло не вище 1400 гривень за гігакалорію.

Раніше міністр енергетики Ігор Насалик повідомив, що за два роки газ в Україні подорожчав на 89%. Зокрема, у жовтні минулого року Кабмін підвищив ціну на газ на 23,5%. Очікується, що вартість газу зросте ще на 40% протягом року

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина