21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Новий вид шахрайства: у Хмельницькому підробляють судові повістки

У роз’ясненні до повістки – інформація про необхідність сплатити борг.

 

До Хмельницького міськрайонного суду звернувся місцевий мешканець міста із повісткою про виклик до суду, пише ". Як повідомляють у прес-службі установи, у документі було вказано, що чоловік є відповідачем у справі за позовом акціонерного товариства до нього про стягнення боргу.

«До повістки було додано роз’яснення, в якому чоловіку пропонувалось сплатити частину заборгованості за договором до початку судових засідань у розмірі близько 10 000 гривень. Після цього залишок боргу буде анульовано. Також, в роз’ясненні вказаний рахунок для оплати, попередження про те, що у випадку не сплати заборгованості кредитна історія буде зіпсована, та на чоловіка чекає довга судова тяганина», - зазначають у прес-службі суду.

Виявилось, повістка підроблена, адже жодної справи щодо чоловіка в суді не було.

Як перевірити, чи дійсно в провадженні суду перебуває справа, де ви є учасником.

1. Усі повістки судом надсилаються від імені суду та з адреси суду;
2. Судові повістки надсилаються зі штампом на конверті «судова повістка».
3. У повістці про виклик до суду обов’язково вказується номер справи, по якій викликається учасник процесу в форматі: код суду/номер справи/ рік справи. Наприклад: 686/1111/19;
4. Обов’язково вказується прізвище секретаря судового засідання, адреса суду та номер кабінету, куди слід з’явитись, суть справи та за чиїм позовом або до кого позов.
5. На порталі «Судова влада України» у розділі «Стан розгляду справ» ввести своє прізвище, обрати функцію пошуку, після чого на екрані будуть усі справи по всім судам України, де зазначене ваше прізвище. Також можливо переглянути усі судові рішення по справі, дати призначень справи до розгляду.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина