20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Після завтрашнього похолодання українців очікує весняне потепління, але з вітрами

За даними синоптика Наталки Діденко, 8 березня висока температура повітря охопить усю Україну, проте сильний вітер втримається

Середа, 6 березня, в Україні буде перехідним днем до найтеплішого стрибка. Бо саме завтра похолодає перед суттєвим потеплінням, яке увірветься в Україну 7-8 березня. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, пише  Главком.
«Температура повітря протягом завтрашнього дня знизиться на півночі України до +1+6 градусів. На півдні буде тепло, +7+13 градусів. У більшості областей України +4+9 градусів, на Закарпатті до +9+12 градусів», − пише синоптик.

За даними синоптика, дощі пройдуть у західних областях, волога погода прикриє північ, а вздовж північного кордону навіть можливий мокрий сніг. Проте більша частина України перебуватиме у сухій погоді.
Вітер завтра вдень притихне, щоб знову 7-го березня розігнатися до сильного.

«До речі, про 7 березня. У четвер потепліє до +10+15 градусів, лише на сході та північному сході буде свіжіше, +3+9 градусів. Йде чудова сонячна погода, але із сильними поривами вітру! Не вилетіть за межі району», − зазначає Діденко.

За даними синоптика, 8 березня висока температура повітря охопить усю Україну, проте сильний вітер втримається.

«Найкращий час для вигулу нових темних окулярів – четвер. Загадковий шпіонський вигляд захищатиме очі від першого заяскравого сонця і від пилюки, яка носитиметься аж до перших передвеликодніх прибирань», − пише синоптик.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина