19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

Вчені розповіли, які наслідки для організму несе відмова від кави

Вчені з Університету Дюка провели дослідження, щоб з’ясувати, як впливає на організм людини відмова від такого популярного напою, як кава. Результати наукового проекту показали негативні і позитивні наслідки, пов’язані з припиненням вживання продукту, пише сайт "Цікавості".

В ході дослідження експерти спостерігали за реакцією учасників, які споживають каву щодня. В їх крові спостерігалося підвищення рівня глюкози, що говорить про ризик розвитку ожиріння і серцево-судинних захворювань. Це пов’язано з додаванням вершків і цукру в напій, не враховуючи інші компоненти. Фахівці заявили: прийом кави навіть за 5-6 годин до сну здатний порушити нормальний цикл, а повна відмова від напою дозволить краще висипатися. Якщо перестати пити каву, організм втрачає частину таких натуральних стимуляторів як адреналін, допамін та інші гормони. Разом з тим спостерігається підйом рівня аденозину, який відповідає за втому і спокій. Останнє часто викликає головний біль. За словами колишніх кавоманів, вони відчували депресію, тривожність, перепади настрою, млявість, безсоння, запаморочення і роздратування. Частина симптомів проходить після перших днів відмови від продукту, але деякі можуть тривати тиждень або два.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина