22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Більшість українців відчувають погіршення рівня життя - опитування

Кількість людей, які задоволені станом справ в країні, збільшується, але вони все ще в меншості.

Дві третини українців вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, а кожен п'ятий вважає, що в правильному. Кількість останніх з початок року зросла з 14 до 21%. Такі результати опитування, проведеного в лютому 2019 року, в понеділок, 4 березня, оприлюднені на сайті соціологічної групи Рейтинг, пише  Кореспондент.

Зазначається, що 60% опитаних відчули погіршення економічного становища в країні.

"Тільки 10% вважають, що за останні 12 місяців економічне становище в Україні покращилось, 60% - відчули погіршення. Важливо зауважити, що за останні п'ять років останній показник зменшився з 86 до 60%, одночасно зросла кількість респондентів, які вважають, що ситуація не змінилася (з 11 до 27%)", - уточнили соціологи.

Динаміку змін власного матеріального становища респонденти оцінюють краще, ніж країни.

12% респондентів відчули поліпшення економічного становища своєї родини за останні 12 місяців, половина - погіршення, 36% - не відчули змін.

Опитування проведене серед 2500 українців від 18 років і старше в період з 19 по 28 лютого 2019 року в усіх регіонах України, крім тимчасово окупованих територій. Похибка вибірки - не більш як 2%.

Раніше повідомлялося, що задля миру 70% українців готові на компроміс.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина