20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

З порушенням норм і правил! За що затримали архієпископа ПЦУ у Криму

Архієпископу Кримської єпархії ПЦУ Клименту, якого затримали російські силовики у Сімферополі, висунули абсурдні звинувачення – нібито від вкрав у власному храмі церковні речі, а потім нецензурно лаявся у публічному місці. Митрополит Епіфаній закликав окупаційну владу негайно звільнити Климента, наголошуючи на абсурдності звинувачень,  повідомляє  ICTV.

– Ми обурені безпідставним затриманням архієпископа Клімента російською поліцією сьогодні вдень у Сімферополі. Йому висувають абсурдні звинувачення – нібито від вкрав у власному храмі церковні речі, а потім нецензурно лаявся у публічному місці. Привід до затримання явно надуманий, – зазначив він.

Однак, не зважаючи на абсурдність звинувачень, Кліменту загрожує арешт сроком 15 діб.

– Закликаю російську поліцію негайно звільнити нашого архієрея, архієпископа Клімента, припинити знущання над ним і над здоровим глуздом! – підкреслив Епіфаній.

При цьому Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що наразі архієпископ перебуває у Київському районному відділку поліції міста Сімферополя, розглядається рішення щодо складання протоколу. Також, з’ясовується, чи буде з цієї справи суд.

– Мені зателефонувала Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова. Вона повідомила, що у діях затриманного архієпископа Климента не виявлено жодних порушень. Тому о 20.00 за Київським часом його мають відпустити. Чекаємо, – написала вона.

Сам Климент повідомив у коментарі телефоном журналістам 24 Каналу:

– Спочатку так звані поліцейські попросили надати їм документи та відкрити дипломат, щоб вони подивилися, що в ньому є. Після цього мені сказали, щоб я пройшов в чергову частину на автовокзалі. Вони викликали “наряди поліції”.

Там мене протримали чотири з порушенням усіх норм та правил, бо за три години мені мали пред’явити звинувачення.

Нагадаємо, що сьогодні російські силовики затримали архієпископа Кримської єпархії ПЦУ Клімента.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина