22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

У Єгипті безстрашна жінка затулила собою дитину, яку терзали пси – героїчний вчинок потрапив на відео

Маленький хлопчик потрапив до лікарні у критичному стані, передає  ТСН.

У Єгипті біля Каїра два великих собаки кинулись на хлопчика й терзали його, доки незнайома жінка, що проходила поруч, не закрила його своїм тіло і не врятувала від агресивних тварин.

Її безстрашний вчинок потрапив на камери відеоспостереження. На кадрах видно, що хлопчик стоїть біля дороги з іншими дітьми, коли поруч з’являються два великих пса. Потім діти починають тікати, а собаки переслідують їх. Один з хлопчаків біжить до будівлі і вже на сходах тварини наздоганяють його.

Собаки вчепились у нього, тягли, гризли й терзали, аж доки не втрутились дві жінки – ймовірна власниця тварин і просто перехожа. Господарка відтягнула одну з собак – німецьку вівчарку – за хвіст. Другого пса схопити не вдалось і він намагався вкусити дитину аж поки йому просто не набридло. Тим часом незнайомка закрила собою дитину, аби врятувати від страшних укусів.

Як повідомляє DailyMail, 9-річного хлопчика Моххамеда Ехаба доправили до лікарні у "критичному стані" з жахливими ранами по всьому тілу й лихоманкою.

Батьки дитини розповіли, що психологічно хлопчику вже краще, і він, незважаючи на напад, не став ненавидіти собак.

Своєю чергою у поліції повідомили, що господарка собаки вже заплатив штраф у дві тисячі єгипетських фунтів (близько трьох тисяч гривень). Проте батьки не збираються залишати цю справу і готуються до судового позову.

Tags: , ,

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина