22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

БІЛОРУСЬ НЕ ПРОТИ СПІЛЬНОЇ ВАЛЮТИ З РФ – ЛУКАШЕНКО

Президент Білорусі вважає, що країнам потрібно надалі зближуватися.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не проти введення спільної валюти в Білорусі та Росії. Про це 1 березня повідомляє ТАСС, передає  ТСН.

Лукашенко впевнений, що країнам потрібно зближуватися та не виключив введення єдиної валюти, але "це не повинен бути ні російський, ні білоруський рубль".

"Ми за. Звичайно, це буде рубль, у вас (РФ) рубль, і у нас рубль. Це не буде ні російський, ні білоруський рубль. Це буде наш спільний рубль ", - сказав він.

При цьому Лукашенко вважає, що не важливо, де буде емісійний центр.

"Не важливо, де він буде, хай буде в Пітері - батьківщина президента Росії, моє улюблене місто. Нехай там буде", - додав президент Білорусі. Як повідомлялося, білоруський президент все частіше говорить про загрозу суверенітету його країни. Росія активізувала свою діяльність на договорі про утворення Союзної держави від 1999 року, за яким РФ та Білорусь повинні створити конфедерацію з єдиними політичною, економічною, військовою, митною, валютною, судовою, культурною та іншими системами. Фактично це означає злиття обох країн в одну державу. І для величезної за територією Росії це має вигляд зовсім не як об’єднання, а скоріше як приєднання. Майже всі білоруські та російські політичні експерти впевнені – у Кремлі розпочали активну роботу для підготовки захоплення Білорусі.

Експерти і політтехнологи наводять багато причин, чому Росія активізувала це питання саме зараз і якої економічної та геополітичної мети притримується своїм черговим тиском на сусіда. Про п'ять основних читайте у матеріалі ТСН.ua.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина