19.05.2019
. 21 oC дождь

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

Михайло Жванецький отримав орден від Путіна

Уродженця Одеси, відомого письменника-сатирика, народного артиста України і РФ Михайла Жванецького Володимир Путін нагородив орденом За заслуги перед Вітчизною III ступеня. Указ президента Росії про нагородження Михайла Жванецького опублікований 28 лютого на офіційному порталі правової інформації, передає  ICTV.

– За великий внесок в розвиток вітчизняної культури і мистецтва, багаторічну плідну діяльність нагородити орденом За заслуги перед Вітчизною III ступеня Жванецького Михайла, місто Москва, – йдеться в указі.

Варто нагадати, що Михайло Жванецький з перших днів підтримував Майдан і говорив, що росіяни просто заздрять українцям.

До речі, 16 березня запланований концерт Жванецького в Жовтневому палаці в Києві, а 21 березня – в Одесі.

Колишній очільник Правого сектору в Одеській області Сергій Стерненко у Facebook називає це нагородження кремлівською провокацією і погрожує влаштувати акцію протесту під час концертів Михайла Жванецького.

Більш того, він вважає, що Жванецький має публічно відмовитися від нагороди “із поясненнями, що агресія Росії до України є неприйнятною”.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина