19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

В Угорщині на кордоні з Україною на хабарі затримали 16 митників

У зв'язку зі спецоперацією на кілька годин призупиняли роботу українські пункти пропуску

В Угорщині на кордоні з Україною на хабарі затримали 16 митників та одного цивільного. Унаслідок цієї спецоперації було тимчасово призупинено роботу українських пунктів пропуску "Лужанка" та "Косино". Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури Угорщини, пише 112.

Своєю злочинною діяльністю митники займалися щонайменше з листопада 2018 року. Вони вимагали хабарі готівкою у людей, які везуть товар з Угорщини до України та очікують на повернення мита. 

Співробітникам прокуратури вдалося встановити 151 факт вимагання та отримання грошей. У спецоперації взяли участь співробітники слідчого комітету Генеральної прокуратури, Національної служби безпеки, Антитерористичного центру (TEK) та спецвідділу угорської поліції.

За результатами спецоперації було затримано 16 митників, серед яких 5 офіцерів. Також правоохоронці допитали цивільного, якого підозрюють у даванні хабара. Усі затримані перебувають під вартою, їм повідомили про підозру. Дебреценський районний суд вирішує питання обрання запобіжного заходу, прокуратура наполягає на триманні під вартою. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина