20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

В Україні пройде операція "Мігрант"

Операція планується навесні 2019 року

На території України навесні 2019 року планується проведення операції "Мігрант". Про це заявив спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає РБК-Україна з посиланням на прес-службу ДПСУ.

За його словами, з 1 березня по 31 травня 2019 року на території України планується проведення цільових профілактичних заходів щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері під умовною назвою "Мігрант". Підготовчий етап операції "Мігрант" пройде з 1 по 15 березня, а практичний - з 16 березня до 31 травня.

Слободян розповів, що основна мета операції є запобігання та протидія нелегальній міграції, а також перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування в Україні.

Нагадаємо, з початку операції "Кордон-2018" прикордонники затримали 880 порушників державного кордону і прикордонного режиму. Крім того, в ході операції співробітниками Держприкордонслужби було виявлено більше 1 тисячі потенційних мігрантів та вилучено понад 1,05 мільйона пачок сигарет.

Також повідомлялося, що прикордонники з початку року виявили майже 700 розшукуваних Інтерполом осіб.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина