19.05.2019
. 21 oC дождь

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

Довгий язик пропагандиста Кисельова довів його племінника до в'язниці

Племінник Дмитра Кисельова Сергій отримав 2 роки і 3 місяці позбавлення волі за участь у війні на Донбасі, повідомляє  Главком.

Суд у Німеччині засудив до 2 років і 3 місяців позбавлення волі племінника російського телеведучого Дмитра Кисельова Сергія за підготовку до участі у війні на Донбасі на боці бойовиків самопроголошеної «Донецької народної республіки». Про це зазначено в повідомленні російського телеканалу RTVI.

«У Німеччині племінника телеведучого Дмитра Кисельова Сергія Кисельова засудили 28 лютого до 2 років і 3 місяців позбавлення волі за підготовку до участі в бойових діях на сході України», - сказано в ньому.

За версією слідства, в серпні 2014 року Кисельов пройшов бойову підготовку в таборі під Петербургом і вчився поводитися з автоматом і пістолетом.

Кисельов частково визнав провину, тому держобвинувач, захист і суд домовилися, що покарання обмежиться терміном в 2 роки і 3 місяці позбавлення волі.

При винесенні вироку суддя зазначив, що точно довести проходження обвинуваченим бойової підготовки не вдалося, хоча багато чого свідчить на користь цього.

Крім того, суддя врахував, що у Кисельова немає судимості. При винесенні вироку з нього зняли звинувачення в порушенні закону про контроль над зброєю.

Справу проти Сергія Кисельова завели після інтерв'ю його дядька. У ньому Дмитро Кисельов згадав, що його племінник поїхав воювати як доброволець на Донбас, і брав участь у боях поблизу Горлівки Донецької області.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина