22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Україну можуть оштрафувати за відмову від Євробачення

Член правління Національної громадської телерадіокомпанії Олександра Кольцова заявляє, що Україну можуть оштрафувати за відмову брати участь у Євробаченні-2019.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу Прямий, передає  Кореспондент.

За словами Кольцової, в контракті з учасником Євробачення від України прописали пункт про штрафні санкції за невиконання договору, оскільки країна несе великі ризики.

"Ми повинні були б скасувати участь у Євробаченні і заплатити штраф, обговорення якого ще попереду", - сказала Кольцова.

На уточнювальне запитання про те, чи повинна Україна заплатити штраф через відмову брати участь у Євробаченні, Кольцова сказала: "Не факт, ми можемо просто транслювати конкурс, але повинні домовитися з мовною спілкою, можливо, навіть вийде зменшити вартість прав для України через те, що ми не беремо участь. Але, ви знаєте, у нас великі борги перед мовною спілкою і їм напевно теж дуже важко входити в наше становище". 

Нагадаємо, 27 лютого Суспільний мовник, який відповідає за відбір представника на Євробачення, вирішив не посилати в цьому році конкурсанта від України.

Організатори конкурсу висловили жаль з приводу такого рішення. Охочих не знайшлося. Євробачення-2019 без України

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина