21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Укрзалізниця ввела обмеження через нестачу палива

Перевізник передав всім регіональним філіям телеграми з вимогою терміново економити паливо. У регіонах же повідомляють, що дизеля у них залишилося на день-два.

Укрзалізниця ввела обмеження на використання дизельного палива у зв'язку з припиненням поставок та критично низькими запасами. Про це свідчить копія телеграми від 22 лютого за підписом члена правління УЗ Іренеуша Василевського, яка є в розпорядженні видання enkorr, передає  Кореспондент.

"У зв'язку з тимчасовим припиненням централізованого постачання ДП на регіональні філії зобов'язую терміново вжити заходів щодо економії витрат палива", - випливає з телеграми. 

Регіональним підрозділам доручено максимально скоротити парк тепловозів, задіяних в маневровій роботі, і оптимізувати пропуск вантажних поїздів по електрифікованих ділянках. 

Також припинена видача ДП для виконання робіт з модернізації, ремонту колій та інших робіт, пов'язаних з обслуговуванням інфраструктури, за винятком аварійних ситуацій. Також до відновлення постачань палива зупинено виконання всіх робіт по модернізації і ремонту інфраструктури, які потребують витрат ДП. 

У локомотивних і мотовагонних депо доручено злити дизельне паливо з тепловозів, відставлених в резерв.

У свою чергу регіональні підрозділи повідомляють про критично низькі запаси ДП. Зокрема, Південна залізниця повідомила, що станом на 22 лютого залишок ДП залишався на один день роботи. 

Південно-Західна залізниця тоді ж повідомила про 181 т запасу, також достатнього для одного дня, аналогічна ситуація і на Одеській залізниці. Придніпровська залізниця повідомила про запас в 310,3 т (три дні), Львівська залізниця - про запаси на два дні роботи. 

Раніше повідомлялося, що Укрзалізницю звинуватили в скиданні нафтопродуктів в нову водопровідну магістраль. Скидання нафтопродуктів сталося на вулиці Зрошувальній, де знаходиться локомотивне депо Дарниця, стверджують в Київводоканалі.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина