19.05.2019
. 21 oC дождь

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

Гройсман розпорядився ліквідувати вуличні туалети в школах

Гроші на будівництво теплих туалетів, за словами прем'єр-міністра, вже виділені. Вони будуть побудовані в 680 школах України, повідомляє Кореспондент.

До кінця року всі українські школи повинні бути забезпечені теплими туалетами. Про це під час засідання Кабміну в середу, 27 лютого, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Він дав доручення Міністерству регіонального розвитку вирішити цю проблему. 

"Не розумію, чому раніше не можна було це зробити. У кожній області - скільки таких шкіл, в яких районах, поставити їм завдання, щоб до кінця року всі школи отримали теплі, нормальні туалети", - зазначив прем'єр. 

За його словами, це питання відповідальності міських голів і голів міськадміністрацій, причому гроші на це вже виділено. 

Прем'єр-міністр додав, що зараз проблема вуличних туалетів стосується 680 шкіл в Україні, найбільше їх в Закарпатській області.

У свою чергу, міністр освіти і науки Лілія Гриневич додала, що на ці цілі передбачено субвенцію у 267 млн ​​грн, яких, за умови надання місцевих субвенцій, повинно вистачити на вирішення проблеми.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина