22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Група Kazka відмовилася від участі в Євробаченні

За словами музикантів, їм не потрібна перемога будь-якою ціною

 Група Kazka, яка посіла третє місце в національному відборі на Євробачення-2019, відмовилася від участі в музичному конкурсі. Про це йдеться на сторінці групи в Instagram, передає  112.

"Ми хочемо і мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвідбір. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія - об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення", - йдеться в повідомленні.

Водночас, за словами музикантів, вони готові представити Україну на конкурсі наступного року, якщо їх оберуть.

Хто тепер представлятиме Україну на пісенному конкурсі, поки не відомо. Водночас НСТУ допускає, що на пісенному конкурсі "Євробачення-2019" може взагалі не бути представника від України. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Maruv не буде представляти Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2019", незважаючи на перемогу у фіналі національного відбору. Співачка і "Суспільне" не змогли узгодити контракт, через що Maruv відмовилася від участі в конкурсі. Співачці дорікали, що вона їздить з гастролями в РФ, і вимагали відмовитися від туру Росією.

Пізніше група Freedom-jazz, що посіла друге місце на нацвідборі, також відмовилася від участі в музичному конкурсі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина