22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Крим знову буде українським курортом – Гройсман

Глава українського уряду нагадав, що сьогодні Крим перетворюється на військову базу РФ

Нині окупований Крим, який РФ після анексії перетворила на мілітарну базу, знову буде прекрасним українським курортом, пише Главком.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час V Міжнародного форуму «Окупований Крим: 5 років опору» у Києві.

«Ми знаємо точно, що український Крим буде прекрасним українським гостинним курортом і перлиною нашої великої української держави... Ми пам'ятаємо і думаємо, як наблизити той день, коли зможемо відзначати дату звільнення Криму від російських окупантів. Я думаю, що ми цього досягнемо, я переконаний у цьому», - сказав Гройсман.

Він нагадав, що Крим до анексії був прекрасним українським курортом з тимчасовим розміщенням флоту РФ, який мав передислокуватись до Росії. «А сьогодні це мілітарна база, яка становить загрозу не тільки для України, а й для всього демократичного світу. Тому сьогодні, можливо, ще більше, ніж п’ять років тому, весь демократичний світ має бути об'єднаний для того, щоб змусити агресора відмовитись від своїх планів, повернутись у цивілізоване річище, - сказав глава уряду.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина