22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

НАБУ ПОРУШИЛО КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ ПРО РОЗКРАДАННЯ В "УКРОБОРОНПРОМІ"

Антикорупційне бюро вже розслідує розкрадання в оборонці.

Національне антикорупційне бюро розслідувань порушило кримінальну справу про розкрадання в "Укроборонпромі" після журналістського розслідування. Про це вони повідомили на сторінці у соцмережі Facebook, пише  ТСН.

У бюро зазначили, що частина фактів корупції в оборонній сфері вже досліджується в межах досудових розслідувань, що здійснюються детективами Національного бюро.

"Щодо інших фактів можливого заволодіння грошовими коштами державних підприємств та державного бюджету України, вчиненого організованою групою в особливо великих розмірах 26.02.2019 детективи НАБУ внесли відомості до ЄРДР та розпочали досудове розслідування за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України", - уточнили у НАБУ. 

Як відомо, 26 лютого детективи НАБУ заявили, що проаналізують інформацію про факти корупції в оборонній сфері, викладену в журналістському розслідуванні "Наших грошей" та нададуть їй належну оцінку.

Нагадаємо, журналісти "Наших грошей" випустили розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України, до яких причетне оточення президента Петра Порошенка. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. У розслідуванні вперше оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина