21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Гурту KAZKA запропонували поїхати на Євробачення 2019 від України

 

Наразі представники групи KAZKA не відповідають, розповіли в Суспільному, передає  Уніан.

Після того, як гурт Freedom Jazz відмовився від участі в Євробаченні, представники Суспільного зробили пропозицію групі KAZKA. Про це розповіла член правління Суспільного Олександра Кольцова, передають "Вести". "Наразі представники групи KAZKA не відповідають, я написала їхньому музичному продюсеру Андрію Уреньову. – каже Кольцова. - Подивимося, що буде далі. Якщо вони відмовляться, тоді далі ми будемо обговорювати доцільність продовження подальших переговорів з іншими артистами з юристами та СТБ".

"Мені здається, що сталося те, чого ми не хотіли, а саме – політизація конкурсу. Якщо надалі ми встановимо нульовий рівень толерантності та заборонимо українським артистам, які виступали в Росії або співпрацюють з російськими артистами, то боюся, що ніхто не захоче брати участь у такому конкурсі. Оскільки дуже багато артистів, які в минулі роки брали участь у нацвідборі, так чи інакше теж були якимось чином пов'язані з Росією – виступали або робили аранжування", - зазначила Кольцова.
За її словами, навіть якщо виявиться так, що всі артисти, які виступали у фіналі нацвідбору на Євробачення, відмовляться брати участь у головному конкурсі, це все одно не стане приводом для яких-небудь санкцій, у тому числі штрафів з боку організаторів цього конкурсу. "Якщо цього року Україна не представить свого артиста на Євробаченні, жодних штрафних санкцій не буде, оскільки ми будемо транслювати цей конкурс без нашого представника, – сказала Кольцова. - EBU оприлюднили досить чіткий меседж – розбирайтеся, а коли визначитеся, відправляйте". Як повідомляв УНІАН, громадський мовник (НСТУ) і співачка MARUV, яка перемогла в конкурсному відборі, не змогли домовитися щодо її участі в Євробаченні 2019. 26 лютого фіналіст національного відбору на Євробачення 2019 група Freedom Jazz відмовилася представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі після пропозиції НСТУ.


При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина