19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

Гройсман не знає, як знизити тарифи на газ

Знизити ціни на газ для населення неможливо без удару по економіці країни, говорить прем'єр.

Глава уряду Володимир Гройсман заявив, що не знає, як знизити ціни на газ для населення без негативних наслідків для економіки. Про це він сказав під час Українського енергетичного форуму, який проходить у вівторок, 26 лютого, в Києві, повідомляє  Кореспондент.

"Чи можливо без наслідків для національної економіки, без економічного колапсу, чи можливо сьогодні знизити у два, три або чотири рази ціну на газ в країні? Я прошу вас, як професійних людей, обговорити цю тему і глибоко впевнений в тому, якщо ви знайдете рішення, що це можливо, і це буде повністю збігатися з нашими домовленостями з ЄС, Світовим банком і МВФ, - то я беру на себе зобов'язання це професійне рішення, яке буде знайдено, реалізувати, буквально, завтра", - сказав Гройсман.

"Але якщо ні, то я думаю, що ми повинні дуже голосно говорити про реалістичність, або це просто шалений популізм, який ми проживали не один рік, оскільки більшість учасників ринку не мали доступу до надр, вони були закриті, і фактично ми втратили десятиліття, втратили можливості стати енергонезалежною державою", - додав прем'єр.

Також Гройсман висловив розчарування тим, що Нафтогаз не виконав завдання з видобутку газу.

Раніше прем'єр звинуватив Укргазвидобування в зриві планів з видобутку газу, який збільшився всього на 0,3% за минулий рік. За даними Міненерго, за минулий рік видобуток газу зріс на 2,4%.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина