20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Як на організм вплине перехід на літній час

У 2019 році в Україні перехід на літній час відбудеться в останню неділю березня. З 30 на 31 березня о 3 годині ранку стрілки годинника переведуть на одну годину вперед, - пише  Gazeta.

Це означає, що спати ми будемо на 60 хвилин менше. Зміни у часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей. Можуть викликати: депресію, дратівливість, стомлюваність та зниження працездатності.

Як пережити перехід на літній час:

- постарайтеся максимально скоротити кількість стресових ситуацій у житті в цей період;

- уникайте фізичних та емоційних навантажень;

- влаштуйте розвантаження для організму

- без жирного, солодкого й алкоголю;

- їжте побільше овочів та фруктів;

- за тиждень до переведення годинників час щодня лягаєте спати на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай, це допоможе адаптуватися;

- проводьте багато часу на свіжому повітрі

- хоча б півгодини прогулянки на день;

- мінімум за годину до сну відмовтеся від використання гаджетів;

- уникайте денного сну;

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року №509 "Про порядок обчислення часу на території України" з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, уряд прийняв постанову запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого годинного поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4:00 на 1 годину назад. При цьому перехід кожного разу затверджується окремим наказом Мінекономрозвитку.

У середньому вночі людині потрібно 6,5 – 7 годин сну. Денний сон можна використовувати, як додаткову можливість відпочити.Для збільшення тривалості життя важливо висипатися. Хронічне недосипання провокує розвиток різних хвороб.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина