22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Стало відомо, як далі обиратимуть представника на Євробачення

Наступному кандидату в НГТУ запропонують той же договір, від якого напередодні відмовилася Maruv.

Представника України на Євробаченні після відмови Maruv обиратимуть серед всіх фіналістів національного відбору. Про це ввечері в понеділок, 25 лютого, заявила член правління Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) Олександра Кольцова в коментарі Громадському, передає  Кореспондент.

"Спочатку ми проконсультуємося з Європейською мовною спілкою про політизацію процесу відбору в Україні. Як це вплине взагалі на нашу участь в цьому році. Потім ми поспілкуємося з юристами, ми хочемо продовжувати брати в цьому участь як мовник. Потім ми поспілкуємося з менеджментом артистів. А потім ми приймемо рішення", - пояснила вона.

Кольцова також відповіла на питання, чи відрізняється договір, який пропонували Maruv, від договору, який пропонували переможцям нацвідбору в минулі роки. За її словами, новим був тільки пункт про заборону виступати в Росії.

"Те, що артист виклав інтерпретацію цих пунктів... там просто дуже багато стандартних пунктів з правил Євробачення. Крім пункту про скасування гастролей в РФ - про скасування на час проведення конкурсу", - сказала вона.

Представниця НГТУ підтвердила, що Maruv була згодна відмовитися від виступів в Росії, додавши, що раніше цей пункт не застосовували, бо артисти, які виступають в Росії, не потрапляли у фінал нацвідбору.

"У кожному відборі були артисти, які на той момент виступали в РФ, жоден з них не виходив у фінал, тому ми не застосовували цю норму. Договір був завжди, додали цей пункт після першого півфіналу, коли з'явилися реальні шанси на те, що у нас буде такий кейс, і потрібно буде тлумачити це і для суспільства, і назовні", - розповіла Кольцова.

Також вона додала, що іншому кандидату, який захоче представляти Україну на Євробаченні-2019, запропонують той же договір, від якого відмовилася Maruv.

У понеділок, 25 лютого, стало відомо, що Maruv не представлятиме Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2019. Співачка і НГТУ не досягли згоди щодо окремих пунктів контракту.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина