19.05.2019
. 16 oC облачно

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

MARUV ПРОКОМЕНТУВАЛА ВІДМОВУ ВІД УЧАСТІ У ЄВРОБАЧЕННІ-2019

"Я – музикант, а не битка на політичній арені", - заявила співачка.

Співачка MARUV, яка не представлятиме Україну на Євробаченні, заявила, що не змогла дійти згоди з суспільним мовником через нібито "кабальні" пункти договору. Про це йдеться на її офіційній сторінці у Facebook, передає ТСН.

"Сьогодні наша зустріч з НТКУ тривала близько семи годин, в результаті якої, ми так і не дійшли згоди двох сторін", - написала вона.

 За словами MARUV, відмова від концертів в Росії не була принциповою. "Я - громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промо-акції наших політиків", - заявила натомість артистка.

MARUV подякувала кожному, хто в неї вірив і голосував, і закликала не йти на конфронтацію. "Я хочу дарувати свою творчість без цензури", - підсумувала вона.

MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні-2019, хоча сумарно отримала найбільшу кількість балів на фіналі Нацвідбору. Шість балів їй поставили глядачі, п'ять – судді. Проте кінцеве рішення залишається за Національною суспільною телерадіокомпанією України.

Користувачі Мережі розділились в емоціях від її перемоги, оскільки співачка неодноразово гастролювала в державі-агресорці Росії і мала там заплановані концерти. 

Згодом MARUV заявила, що готова відмовитися від виступів у країні-агресорі. Окрім того співачка з обуренням оприлюднила деякі пункти з договору, який має підписати з НСТУ. Один з них – передача прав на пісню.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина