19.05.2019
. 21 oC дождь

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

Епідемія кору на Мадагаскарі вийшла з-під контролю

Епідемія кору на Мадагаскарі вийшла з-під контролю: понад 900 дітей загинули, попри екстрену вакцинацію — 68000 випадків були діагностовані, пише сайт "цікавості".

ВООЗ повідомляє, що у відповідь на спалах епідемії кору 2,2 мільйона чоловік з 26 мільйонів населення були вакциновані. У 2017 році тільки 58 відсотків населення були вакциновані проти кору. Відсутність великого спалаху з 2003 і 2004 рр. — з зареєстрованим числом випадків 62,233 і 35,558 відповідно — також означає, що у багатьох людей було мало шансів розвинути імунітет. Мадагаскар, який знаходиться в Індійському океані, планує стандартизувати програму вакцинації в кінці цього року. Водночас в минулому році кількість випадків захворювання у всьому світі зросла на 300 відсотків, і зараз вона поширюються по всій території США. Глобальний спалах кору ще попереду… Відродження хвороби в деяких країнах було пов’язано з необґрунтованими з медичної точки зору твердженнями, що пов’язують вакцину проти кору з аутизмом, які частково були поширені в соціальних мережах «антивакцинаторами». Кір — це дуже заразне вірусне захворювання, яке можна запобігти зробивши щеплення, яке може викликати ускладнення, включаючи сліпоту і набряк мозку, й підвищити сприйнятливість до інших захворювань. За попередніми даними ВООЗ, у минулому році кір призвів до загибелі приблизно 136 000 чоловік по всьому світу, в основному дітей у віці до п’яти років

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина