21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

MARUV обурилась умовами договору щодо участі в «Євробаченні-2019»

Співачка MARUV, яка отримала перемогу в національному відборі на пісенний конкурс Євробачення-2019, висловила обурення через умови, які їй висунуло "Суспільне".

Про це вона написала на власній Facebook-сторінці, пише molbuk.ua. Зокрема, вона зазначила, що протягом останньої доби співачка отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх на "Євробаченні".

"Але моя відповідь категорична - я виступаю від України і ніяк інакше!", - написала MARUV.

Водночас артистка повідомила, що готова відмовитися від виступів у Росії заради виступу на Євробаченні у Ізраїлі.

"У прямому ефірі відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим з 2014 року. Я не порушувала жодного Закону України. А також готова взяти на себе всі витрати по участі в міжнародному конкурсі", - додала MARUV.

Окрім того, співачка оприлюднила перелік пунктів договору, які її обурюють:

"1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НСТУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень).

2. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).

3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НСТУ. (Теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем'єра, і в разі відмови, мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НСТУ нібито збитки!).

4. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НСТУ. (Що повністю порушує свободу слова і права людини). І ще багато чого абсурдного.

У разі порушення одного з пунктів штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму", - написала співачка.

Вона додала, що натомість від НСТУ вона нічого не отримує: "ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промо-підтримки. Навіть візою я повинна займатися сама".
"І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі "Євробачення -2019". Я прошу вашої підтримки, підтримки преси та незалежних журналістів, які не готові виконувати чиєсь замовлення", - додала співачка.

Раніше повідомлялося, що співачці MARUV дали добу на вивчення контракту, який забороняє гастролі у Росії

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина