22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

ТРАГЕДІЯ В КАРПАТАХ: НАЗВАНІ ІМЕНА ЗАГИБЛИХ НА ГОРІ ПІП ІВАН ТУРИСТІВ

Двох найважчих травмованих уже спустили вниз і передали медикам.

Двох постраждалих від обморожень туристів рятувальники спустили з гори Піп Іван у Карпатах і передали медикам Верховинської райлікарні. Стан обох чоловіків середньої важкості, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Пацієнти обидва потребують госпіталізації", - констатував лікар. Основна травма – це обморожені пальці та пошкодження очей. Один постраждалий вирішив залишитися у Верховині, інший поїде лікуватися додому до Коломиї. Врятовані туристи з журналістами спілкуватися не хочуть, однак медикам розповіли, що до походу ретельно готувалися, зимові Карпати підкорюють не вперше, а причиною трагедії стала погода, котра зіпсувалася раптово – здійснявся сильний вітер, що збивав їх з ніг. Двоє чоловіків відбилися від групи та заблукали – саме вони і загинули.

Восьмеро туристів попрямували на гору Піп Іван 22 лютого. Рятувальники кажуть, що в них мандрівники не реєструвалися, тому не були попереджені про різке погіршення погоди: дуже сильний вітер, мороз та майже нульову видимість. Близько 21:00 вечора до рятувальників, що постійно чергують на Піп Івані, дійшли четверо з групи та сказали, що їхнім друзям потрібна допомога. Рятувальники туристів залишили на посту та пішли за рештою. Двох чоловіків виявили мертвими від переохолодження – це коломияни затятий мандрівник 24-річний Роман Беркещук, та керівник коломийської станції юних техніків 60-річний Павло Вінтоняк.

На Піп Івані залишаються ще четверо туристів. Їх рятувальники заради їхньої ж безпеки вирішили спустити вниз вже в неділю, оскільки на Чорногірському хребті в суботу зберігалася дуже погана погода – мороз до -20 С і сильний вітер. Мобільного зв’язку з туристами наразі немає, однак ДСНС має власні канали та переконує, що всі четверо в безпеці, жодної загрози їхньому життю немає.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина