22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Кава без шкоди: скільки чашок можна випити без ризику для здоров'я

Еспрессо, американо, латте, капучино, флет-вайт – на кожному кроці нам пропонують безліч різновидів кавових напоїв. Але тільки у 7-ми відсотків українців кофеїн виводиться з організму швидко, пише "МБ".

Тож чим же корисна кава, а чим вона шкодить? І скільки чашок в день цього напою можна випити? Вперше в Києві кава з'явилася в кінці XVII століття, і зараз більшість українців починають свій день саме з цього напою. Кава бадьорить і захищає від депресії, але пити її потрібно в міру, щоб не нашкодити організму.

Кава протипоказана людям з гіпертонією та підвищеним серцебиттям. Як ускладнення він може викликати інсульт і навіть інфаркт. Але, незважаючи на це, кава має і багато корисних властивостей: тонізує, стимулює розумову діяльність і дарує енергію. Саме кава запобігає хворобам печінки і закрепам. 

Генетики говорять: одна чашка кави в день буде корисною для всіх. А ось чи можна випити більше – залежить від декількох факторів, таких як стать, гормональний фон, вагітність і прийом лікарських препаратів. Тому відповідь на це питання може дати генетичний тест. Він визначає, наскільки швидко у людини виводиться кофеїн з організму і чи не виникає залежність.

Фахівці радять пити міцну робусту вранці. А ось арабіка підійде і ввечері, адже в ній менше кофеїну. Вживати її слід після їжі, кажуть лікарі. А тим, кому кава протипоказана, пропонують пити декафенато – каву без кофеїну.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина