22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Гройсман хоче закріпити в Конституції децентралізацію

Стовідсоткова децентралізація – це основа якісного майбутнього країни, впевнений прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Голова уряду взяв участь у зборах Асоціації об'єднаних територіальних громад, де заявив, що перший етап реформи завершено, пише "МБ".

За його словами, децентралізацію потрібно закріпити в Конституції, а до 2020 року завершити процес формування громад – залишилася третина територій. Він зазначив, що частина людей позбавлена ​​можливостей, які дає децентралізація. "Нам потрібно зробити все, щоб у Конституції України закріпити повсюдність самоврядування. Ми повинні чітко розуміти, що ті мільярди, які сьогодні сконцентровані в місцевих бюджетах, повинні бути максимально ефективно використані, але не на наш власний розсуд, а на абсолютно чіткій взаємодії із суспільством, яке нас обирає", – сказав Гройсман.

Нагадаємо, на початку 2018 року він повідомив про подальші етапи децентралізації в Україні. Голова уряду заявляв, що передача на місця повноважень і фінансових ресурсів, поглиблення децентралізації та розвиток регіонів є незмінними пріоритетами роботи уряду України, і тепер на перший план виходять питання відповідальності місцевої влади за ефективне використання наданих ресурсів.

Уже в січні нинішнього року Кабмін презентував новий етап децентралізації. Гройсман розповідав, що за п'ять років, після початку цього процесу, в Україні створено майже 900 об'єднаних громад. Місцевим бюджетам передано майже 240 мільярдів гривень, побудовано три тисячі соціальних об'єктів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина