20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Народжений без мозку хлопчик "натренував" його

Батьки відмовились перервати вагітність та роками займаються із сином.

Хлопчик, який народився з двома відсотками мозку, майже повністю зміг відновити розмір органа після років тренувань. Про це повідомляє видання The Sun, пише  ТСН.

Лікарі радили його матері, жительці Великої Британії Шеллі Волл, перервати вагітність через стан плоду. Медики попереджали її та батька дитини Роба, що у немовляти розщеплення хребта, за якого шансів на виживання практично немає.

Проте, подружня пара, у якої вже було двоє дітей, вирішила народжувати. "Думаю, молоді пари, яким пропонують такий варіант, піддаються вмовлянням лікарів. Ми вже у віці і намагалися мислити позитивно, тому дали Ною можливість народитися", - розповіла жінка.

Після народження хлопчика лікарі повідомили, що він не зможе бачити, чути, говорити та їсти, але батьки повезли немовля в радикальний центр тренування мозку, розташований в Австралії.

Там Ной навчився сидіти без сторонньої допомоги і навіть пробував займатися серфінгом. Після багатогодинних занять із фахівцями мозок Ноя до трьох років збільшився до 80 відсотків. Зараз йому шість років, він хоче навчитися повноцінно ходити, продовжити займатися серфінгом і одного разу стати на лижі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина