21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Скандал зі "Слугою народу": чи знімуть Зеленського з виборів

Центральна виборча комісія не зможе зняти кандидата в президенти України Володимира Зеленського в разі його відмови оплатити показ серіалу "Слуга народу-3" з виборчого фонду, передає  Gazeta.

Якщо будуть знайдені порушення порядку ведення агітації на виборах, то максимум, що зможе зробити комісія - винести попередження, каже екс-заступник глави ЦВК Андрій Магера.

"У разі порушення агітації, незалежно від прізвища кандидатів у президенти, ЦВК максимум, що може зробити - винести попередження. Скасування реєстрації через таке порушення не буде", — пояснив Магера. 

Організація Комітет виборців України вимагала від актора Володимира Зеленського, який є кандидатом президенти, оплатити показ серіалу "Слуга народу 3" з виборчого фонду. На думку КВУ, показ серіалу повинен розглядатися як передвиборна агітація на користь Зеленського. При цьому сам Зеленський наголосив, що вважає подібні дії "політичними боями без правил" і "порушенням усіх демократичних норм".

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина