20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Google-Generation: київський школяр виграв більше 30 олімпіад і став рекордсменом України

Батьки розкрили секрет успіхів сина – це феноменальна пам’ять плюс використання інтернету.

Шестикласник із Києва побив рекорди з вигравання шкільних олімпіад і потрапив у Нацреєстр рекордів України. За два місяці він переміг у понад трьох десятках онлайн-олімпіад, ідеться в сюжеті  ТСН.19:30.

У школі він на першій парті, лідер усіх новацій, найбільший ерудит свого 6-А та офіційний рекордсмен Книги рекордів України. Таємниця маленького розумника криється в нього вдома – у хлопця вся можлива підтримка родини, до виховання докладаються всі рідні, які визнають: особливість Андрія помітили ще в пелюшках. Уже до року хлопчик на картках розпізнавав і показував українські букви, у три роки він знав уже й англійську абетку, ще через рік вільно читав, а головним козирем має точну і швидку пам’ять. "Він уже в три роки знав, хто президент. Підслуховував новини і їх аналізував", - кажуть батьки.

Ніяких репетиторів чи перевантажених графіків вони синові не роблять. Знання той сам набирає з інтернету та книжок. Андрій цікавиться всім тим, що і його ровесники: збирає комікси, грається з людиною-мурахою, полюбляє комп’ютерну гру Minecraft. У школі визнають, що нині мають справу з поколінням дітей, яке називають Google-Generation. Вони все знають із інтернету – і цих знань набагато більше, ніж навіть у декого з дорослих.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина