22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Через зростання тарифів грошей на субсидії усім не вистачить

У зв’язку із неврахованим при формуванні Держбюджету ростом тарифів передбачених на 2019 рік грошей на субсидії може не вистачить. Таку думку висловив колишній міністр ЖКГ Олексій Кучеренко у коментарі кореспонденту УНН.

"Ніхто ще не знає остаточної суми субсидії і їх кількості, бо тариф на тепло збільшився тільки зараз. Але на грудень місяць (2018-го року – ред.) кількість субсидіантів скоротилась на 3 млн: було 6,9 млн, а стало 3,9 млн домогосподарств, а обсяг субсидій на цей рік – 55 млрд грн (минулого року було 71 млрд грн – ред.). Мій прогноз, що не вистачить такими темпами цієї суми, враховуючи, що буде ще підвищення ціни на газ, бо тоді, коли закладалась ця сума, в неї не закладалось підвищення ціни на газ та нові тарифи на тепло", - зазначив О.Кучеренко.

При цьому він додав, що гроші на субсидії 4 млн домогосподарств влада бере з податків, які сплачують члени решти 8 млн домогосподарств, які не отримують субсидії. "Ті 8 млн домогосподарств, які не мають субсидії, сплатять гроші за тих чотирьох, які отримують субсидії", - наголосив О.Кучеренко.

Нагадаємо, через те, що багато осіб вибувають з місця реєстрації для того, щоб домогосподарство змогло отримати субсидію, зросла кількість осіб, які не зможуть взяти участь у голосуванні через неможливість встановити їх місце реєстрації.

Українці отримають готівку в рахунок субсидії, нарахованій за лютий 2019 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина