22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Відмова від вакцинації вперше увійшла до списку глобальних загроз здоров’ю

Співробітники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) на своєму офіційному сайті опублікували перелік хвороб, які загрожують людству в 2019 році. Вперше в цей список потрапив такий ризик, як масова відмова від вакцинації, передає сайт "цікавості".

За даними ВООЗ, вакцинація є одним з найдешевших способів у боротьбі з різними хворобами, зокрема з кором. У статті не зазначено період, але йдеться про підвищення числа випадків цієї недуги на 30%. Здебільшого такий сплеск пояснюється відмовою багатьох людей щепитися. А причина цього криється в невпевненості в якості вакцини, а у деяких зовсім немає до неї доступу. Однак, тільки в Європі за перші 6 місяців минулого року даною недугою заразилися понад 41000 людина. Даний показник перевищує кількість випадків за останнє десятиліття.+ ВООЗ має намір в поточному році збільшити вакцинацію від ВПЛ, а ще співробітники хочуть знизити рівень захворюваності поліомієліту в Пакистані і Афганістані. Також у списку опинилися такі загрози для людства, як ВІЛ, новий вид грипу, забруднення повітря, лихоманка Ебола, денге і багато інших.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина