22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

В Україну намагалися ввезти 25 тонн заражених цитрусових

В Україну намагалися ввезти майже 25 тонн цитрусових з Єгипту, заражених карантинним організмом. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, повідомляє Укрінформ.

"18 лютого 2019 року державними фітосанітарними інспекторами при проведенні фітосанітарного контролю об’єктів регулювання в ВМО №3 м/п "Вишневе" Київської області у вантажі цитрусових вагою 24,96 тонн було виявлено карантинний організм – середземноморську плодову муху (Ceratitis capitata Wied.). Заражений вантаж надійшов з Єгипту", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що заражений вантаж затримано, до нього будуть застосовані фітосанітарні заходи відповідно до чинного законодавства.

Із метою недопущення подібних випадків до країни-експортера – Єгипту - буде надіслана нотифікація про невідповідність вантажу фітосанітарним вимогам України, про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Як повідомляв Укрінформ, у січні 2019 року Держпродспоживслужба запобігла ввезенню на територію України партії заражених мандаринів з Єгипту загальною вагою 22,4 тонни, а також партії мандаринів вагою 17,3 тонни з Туреччини.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина