22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

Які товари продає та купує Україна у Росії: інфографіка

За останні чотири роки взаємний товарообіг між Москвою і Києвом впав у вісім разів. Нині обсяги торгівлі становлять лише 12% від довоєнних, пише  "24".

Журналіст Павло Казарін у своєму відеоблозі "Грані правди" заявив, що попри всі зміни РФ залишається нашим найбільшим торговим партнером.

Серед основних товарів, які купує РФ – це пальне, вартість котрого упродовж цього року стрімко зростала. Власне, це збільшило частку російського імпорту в грошах. Згідно зі статистикою росіяни цікавляться й українською ювеліркою. У 2018 році Україна продала коштовностей на 40 тисяч доларів. Експортує Україна і бджіл, однак, український мед з 2014 року під забороною. 

 

Україна купує у Росії ядерні котли, чорні метали, добрива та скло. А ще руду, вугілля, пластмасу і папір. Не зважаючи на війну і державне підприємство "Укроборонпром" не може обійтися без російських запчастин. Підприємство закуповує за завищеними цінами гусеничні стрічки та двигуни для БТРів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина