20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Краще Градів. Україна запускає серійне виробництво РСЗВ Верба

Укроборонпром завершив випробування новітньої реактивної системи залпового вогню Верба і в 2019 році починає її серійне виробництво на Шепетівському ремонтному заводі, передає ICTV.

Його співробітники вивчили всі особливості Верби на базі Харківського конструкторського бюро імені Морозова, яке є розробником РСЗВ, розповів Цензор.НЕТ директор ШРЗ Олег Туринський.

За його словами, зараз також налагоджується кооперація з львівським державним заводом Лорта, який є найбільшим виробником радіоелектронної апаратури.

Точна кількість пускових установок Туринський не назвав, зазначивши, що їх буде достатньо для озброєння артіллерійского дивізіону.

РСЗВ Верба – це нове покоління відомих Градів, що має повну автоматизацію усіх процесів, можливість управління вогнем прямо з кабіни із використанням сучасної навігаційної апаратури.

Це дозволяє скоротити час перезарядки у порівнянні з Градом у сім разів та підвищити швидкість відкриття вогню по цілі на незнайомій місцевості в чотири рази.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина