21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

На Донбасі страйк оголосили гірники ще однієї шахти

Близько 150 гірників шахти Курахівська відмовилися приступати до роботи, вимагаючи погашення заборгованості із зарплати.

 Гірники шахти Курахівська держпідприємства Селідоввугілля на підконтрольній Києву частині Донецької області приєдналися до протестів через заборгованість із заробітної плати і відмовилися приступати до роботи. Про це в середу, 20 лютого, повідомляє прес-служба Незалежної профспілки гірників України, пише Кореспондент.

 "150 гірників шахти Курахівська держпідприємства Селідоввугілля провели позмінні збори, спустилися в забій, але відмовилися приступати до роботи, вимагаючи погашення заборгованості із заробітної плати", - зазначив голова місцевої первинної профспілкової організації Олексій Сорока.

 Зазначено, що найбільша заборгованість - перед працівниками непромислової групи, які не отримували зарплату три місяці.

 Відомо, що напередодні 44 гірники шахти 1/3 Новогродівська, яка також належить Селідоввугілля, відмовилися підніматися на поверхню, вимагаючи погасити заборгованість із зарплати. За даними профспілки, загальний борг із заробітної плати на цьому держпідприємстві становить 250 млн гривень (близько $92 млн), також є окремі випадки невиплати зарплати за 2016 і 2017 роки.

 Нагадаємо, українські шахтарі державних підприємств різних регіонів країни систематично влаштовують акції протесту у зв'язку з боргами із зарплати. Раніше глава Незалежної профспілки шахтарів Михайло Волинець повідомляв, що загалом держава заборгувала гірникам 697 млн ​​гривень.

 Раніше гірники шахти імені Капустіна ВАТ Лисичанськвугілля (Луганська область), що знаходилися під землею 30 діб, припинили голодування і вийшли на поверхню.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина