22.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Новини України

ДРУГИЙ СУПЕРМІСЯЦЬ РОКУ: АСТРОНОМИ, ЛІКАРІ ТА АСТРОЛОГИ РОЗПОВІЛИ ПРО ВПЛИВ ЯВИЩА НА ЛЮДЕЙ

Наступного разу це явище можна буде спостерігати лише через сім років. Нині Місяць не просто максимально наблизився до Землі, а ще й у повні.

Таке поєднання називають Супермісяцем. Він буває нечасто - приміром, наступне буде лише через сім років, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

У столичній обсерваторії цього явища не спостерігатимуть - бережуть чутливу техніку, бо такого яскравого свічення, як сьогодні, оптика не витримає. Натомість астроном Анатолій Казанцев місячний феномен пояснює на схемі.

"Три явища: максимальна витягнутість його орбіти, він поблизу свого перигея і ще він у повній фазі - оце дійсно він яскравий, його добре видно", – каже він.

Перигей -  це точка найменшої відстані до Землі і вона відчутна. Ці сили можуть діяти на людей.

"Місяць вашу голову притягує з трошки-трошки більшою силою, ніж ваше тіло. Формально Місяць хоче відірвати вашу голову від тулуба, але ця сила настільки дрібна, що непомітно", – каже астроном.

Про відсутність відчутного впливу Супермісяця на людей говорять і лікарі.

"Людина постійно втомлена, постійні стреси, але виправдання вона собі шукає. Основна причина цих проблем – це те, що люди в них вірять", – запевняє лікар-кардіолог Євген Поярков.

Він радить, якщо знаєте про проблеми зі здоров'ям, дотримуйтеся лікування. Якщо ні і все ж щось відчули, про всяк випадок сходіть на обстеження. І не пити не лише алкоголь: "Каву потрібно обмежити хоча б однією чашкою на день, максимум дві. Фізичні активності. Те, що називають кардіоактивність – біг, плавання, теніс, фітнес".

А от астролог радить звернути увагу на душевне здоров'я.

"Загострюється дуже багато духовних, душевних кризових ситуацій, людина може впасти в депресію, дуже страждає своїм психологічним станом, більш нервовим, роздратованим, може навіть без приводу проявляти невмотивовану агресію", – каже астролог Лілія Атаманенко.

Емоції радить контролювати, а будь-які випробування сприймати з вдячністю. А ще це сприятливий період, аби відмовитися від шкідливих звичок, змінити ставлення до себе і довколишніх - за сім років можна стати іншою людиною.

Наступного разу нагода розглянути Супермісяць випаде аж у 2026-у році. А потім - у 2052-у.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина