19.05.2019
. 21 oC дождь

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

ТРАМП ПІДПИСАВ ДИРЕКТИВУ ПРО СТВОРЕННЯ КОСМІЧНИХ СИЛ ЗС США

Потенційні супротивники нині нарощують свій космічний потенціал, - зауважив глава Білого дому.

Трамп підписав наказ про створення "космічних сил" США, повідомляє ТСН.

підписав директиву про початок процесу створення нового роду військ збройних сил у складі ВПС США - космічних сил. Про це повідомив Білий дім.

"Хоча космічні системи Сполучених Штатів історично зберігали технологічну перевагу перед нашими потенційними противниками, ці потенційні супротивники нині нарощують свій космічний потенціал", - йдеться в директиві, текст якого оприлюднив Білий дім.

У документі йдеться: "США адаптували свої організації, політику, доктрину та потенціал у галузі національної безпеки для стримування агресії і захисту наших інтересів".

У ньому повідомляється, що з цією метою Пентагон вживає заходів з мобілізації своїх космічних ресурсів "для стримування і протидії загрозам в космосі і розробляє законодавчу пропозицію про створення космічних сил США в якості шостого підрозділу збройних сил у складі військово-повітряних сил".

Космічні сили будуть нести відповідальність за цілий ряд космічних військових можливостей США, включаючи супутникові системи, що забезпечують глобальну систему позиціонування (GPS), а також датчики відстеження ракетних пусків для "бойового забезпечення оперативних і стійких наступальних і оборонних космічних операцій".

На церемонії підписання директиви в Овальному кабінеті Білого дому Трамп зазначив, що створення космічних сил є пріоритетом у галузі національної безпеки.

Нагадаємо, в грудні 2017 року президент США Дональд Трамп підписав "директиву номер один" про космічної політики країни, згідно з якою Сполучені Штати будуть відсилати астронавтів на Місяць, у тому числі з метою підготовки наступних тривалих польотів у космос.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина