20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

П’ять ознак того, що серце дає збої

Люди, що мають проблеми з роботою серцево-судинної системи, не завжди знають про це. Організм, час від часу, подає сигнали нам про те, що той чи інший людський орган потребує лікування, але, в силу постійної зайнятості, ми не завжди помічаємо це. Ось кілька симптомів, які свідчать про те, що з вашим серцем щось не в порядку, пише сайт "цікавості".

Біль у грудях. Якщо вона періодично виникає, а ви відчуваєте сильне напруження у грудях, то це може сигналізувати про проблеми в роботі серцево-судинної системи. Біль може віддавати також в плечі, руки, щелепу. Величезний вплив на організм людини надає стресовий стан, особливо, коли ви тренуєтеся. Тоді больові симптоми до тренування і після її закінчення також свідчать про збої в роботі серця.

Плутане дихання і задишка. Два цих симптому теж можуть розповісти, що у вас проблеми з головним людським органом. Невелика фізична активність створює вам проблеми з диханням? Навіть, якщо ви швидко ходите і піднімаєтеся по сходах, при цьому відчуваючи дискомфорт? Це привід звернутися до лікаря. Згадайте себе трирічної давності і спробуйте порівняти відчуття від фізичних навантажень. Якщо зрозумієте, що стали набагато швидше задихатися, а задишка стала вашим постійним супутником, то консультація кардіолога вам просто необхідна.

 Виникнення симптомів, схожих з проявом грипу. Про проблеми з роботою серцевої системи також кажуть холодний піт, швидка стомлюваність, виникаюча нудота. Ці ознаки свідчать про проблеми з кровообігом, а також недостатнім надходженням в серцеву систему кисню. Тривожним сигналом є і розлад шлунка.

Запаморочення. Голова паморочиться часто? При цьому у вас спостерігається прискорене серцебиття? Значить, є проблема з серцевим клапаном. Про серцеву недостатність може говорити запаморочення, коли вранці ви встаєте з ліжка.

Підвищена стомлюваність або безсоння. Дослідження, які не так давно провели медики, показало цікаві результати. Наприклад, за статистикою, підвищена стомлюваність у людини спостерігається приблизно за тиждень до серцевого нападу. А наявність безсоння, та й взагалі проблем зі сном — явні свідчення порушення роботи серцево-судинної системи


При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина